Pakiety programistyczne


Moduly Sote Cytat
Dobry projekt dodaje wartości szybciej
niż generuje koszty.

/ Thomas C. Gale

Usługi programistyczne dla Twoich potrzeb
Niezależnie, czy potrzebujesz na nowo postawić sklep, coś w nim zmienić, naprawić czy rozbudować, możesz liczyć na nas. Specjalizujemy się w programowaniu i prowadzeniu sklepów opartych o SOTE i PrestaSHOP. Znamy doskonale te systemy, dlatego jesteśmy w stanie bezbłędnie i szybko namierzyć ewentualny problem, zmodyfikować każdy element czy rozbudować o dodatkowe funkcje. Mamy przygotowane gotowe moduły na wiele okazji. Specjalizujemy się w tym, dlatego jesteśmy najlepsi.

Jak możemy Ci pomóc?
Postawiliśmy w firmie na specjalistów z każdej branży. Jedna osoba robiąca wszystko nie może wytworzyć doskonale działającego projektu sklepu. Dlatego my stawiamy na pracę zespołową, a co za tym idzie, na projektowanie holistyczne: poznajemy Twoją branżę by lepiej zaplanować działania strategii marketingowej (E-commerce Specialist). Zaznajamiamy się z trendami panującymi w danej tematyce (Graphic Designer, Advertising Specialist). Odpowiednio przygotowujemy cały UX sklepu (UX Designer), by był jak najbardziej funkcjonalny. Programujemy wymagane i właściwe dla Twojego sklepu funkcje (SOTE Programmist, PrestaSHOP Programmist, Front-end Developer, Tester). Zaprojektujemy nawet odpowiednie treści (Copywriter).
Swoją postawą biznesową prezentujemy realną troskę o Twój biznes, ponieważ nie chcemy być tylko firmą realizującą zlecenie. Chcemy być Twoim partnerem biznesowym, pomocnym radą, rzetelnym doradcą. A taka postawa z kolei doceniana jest przez naszych licznych Klientów.