Przykładowe projekty graficzne

Pakiety graficzne


Moduly Sote Cytat
Ten kto myśli, że może i potrafi – może i potrafi.
Ten kto myśli, że nie może i nie potrafi – nie może i nie potrafi.
To bezwzględne, bezdyskusyjne prawo

/ Pablo Picasso

Grafika, czyli najczęściej pomijana kwestia w projektowaniu sklepów internetowych
Obecnie każda grupa społeczna, niezależnie od wieku, zwraca szczególną uwagę na kwestie designu - bo tak w skrócie mówimy o szerokim pojęciu grafiki, niezależnie od jej rodzaju czy zastosowania. Nie możemy sobie już zatem pozwolić na lekkomyślne pomijanie tej kwestii. Musi być “ładnie”, modnie i na czasie. Trendy w web designie zmieniają się średnio co 3 lata wprowadzając skrajne zmiany, które do 5-ciu lat pozostają w obiegu. Obecne trendy doskonale współpracują z wszechobecnymi urządzeniami mobilnymi. Są wyraziste, minimalistyczne, stosowane fonty są duże, kontrastowe, a wszelkie projektowane elementy, od guzika po formularze projektowane są tak, by były proste w obsłudze (tak, nawet odpowiednio przygotowana kreska czy ikonka mogą zdziałać cuda).

Jak możemy Ci pomóc?
Postawiliśmy w firmie na specjalistów z każdej branży. Jedna osoba robiąca wszystko nie może wytworzyć doskonale działającego projektu sklepu. Dlatego my stawiamy na pracę zespołową, a co za tym idzie, na projektowanie holistyczne: poznajemy Twoją branżę by lepiej zaplanować działania strategii marketingowej (E-commerce Specialist). Zaznajamiamy się z trendami panującymi w danej tematyce (Graphic Designer, Advertising Specialist). Odpowiednio przygotowujemy cały UX sklepu (UX Designer), by był jak najbardziej funkcjonalny. Programujemy wymagane i właściwe dla Twojego sklepu funkcje (SOTE Programmist, PrestaSHOP Programmist, Front-end Developer, Tester). Zaprojektujemy nawet odpowiednie treści (Copywriter).
Swoją postawą biznesową prezentujemy realną troskę o Twój biznes, ponieważ nie chcemy być tylko firmą realizującą zlecenie. Chcemy być Twoim partnerem biznesowym, pomocnym radą, rzetelnym doradcą. A taka postawa z kolei doceniana jest przez naszych licznych Klientów.