Instagram Feed

Moduł Instagrama, dodatek do SOTE - pozwala na dodawanie do poszczególnych produktów dodatkowych zdjęć z danego konta Instagram.

  • Kod: 55z

Moduł Instagram Feed pozwala na wyświetlanie na karcie produktu w sklepie internetowym zdjęć z Twojego konta Instagram. Dzięki temu sklep uzyskuje dodatkowe treści graficzne i jest częściej aktualizowany, co może pomóc zarówno w pozycjonowaniu strony, jak i w jej postrzeganiu przez Klientów - zwłaszcza w branżach, gdzie zdjęcia są istotnym czynnikiem wpływającym na decyzję o zakupie.

Moduł pozwala zdefiniować hashtag dla każdego produktu w sklepie, dzięki czemu - na stronie produktu będą wyświetlały się zdjęcia z danym tagiem, pochodzące z konta z instagrama. Tagi mogą tworzyć się automatycznie na podstawie kodu produktu

Dla przykładu: sprzedając MacBooki Air, ustawiasz dla nich tag: #MacBookAir i w karcie danego produktu pojawią się tylko te zdjęcia, które zostały tak oznaczone na Twoim koncie Instagram.

Dodatkowo moduł pozwala wyświetlić blok 12 losowych zdjęć z całego konta użytkownika na Instagramie - 12 zdjęć, np na stronie startowej sklepu lub stronach produktów.

Ze względu na duże limity narzucone przez twórców instagrama baza zdjęć jest synchronizowana raz na godzinę.