Instagram Feed

Moduł Instagrama, dodatek do SOTE - pozwala na dodawanie do poszczególnych produktów dodatkowych zdjęć z danego konta Instagram.

  • Kod: 55z
  • szt.
  • Cena netto: 799,00 zł

Oprogramowanie jednego modułu SOTE w ramach uiszczanej ceny obejmuje: 

  • instalację modułu w sklepie Klienta (po przekazaniu danych dostępowych do FTP oraz backendu sklepu);
  • dopasowanie funkcjonalności modułu opisanej w specyfikacji modułu do szablonu używanego przez Klienta (nie dotyczy starych szablonów - tzn. takich, gdzie osobno jest wersja mobilna i osobno wersja desktop);
    wstępną konfigurację modułu - ustawienia niezbędne do funkcjonowania od strony technicznej; 
  • dopasowanie funkcjonalności modułu, opisanej w specyfikacji modułu do aktualnie użytkowanej przez Klienta wersji SOTE - pod warunkiem korzystania z jednej z 3 ostatnich wersji systemu SOTE.

Więcej dowiesz się w § 4 Przedmiot sprzedaży naszego regulaminu:
https://moduly-sote.pl/webpage/regulamin.html

Możesz odstąpić od umowy zakupu Oprogramowania w ciągu 30 dni od dnia zawarcia umowy, chyba, że oprogramowanie zostało specjalnie wykonane na Twoje zamówienie.

Więcej dowiesz się w § 6 Gwarancja satysfakcji naszego regulaminu:
https://moduly-sote.pl/webpage/regulamin.html

W sytuacji, gdy z przyczyn wywołanych okolicznościami niezależnymi od Convertis, aktualizacja/ dostosowanie modułu jest pracą dodatkowo płatną.

Więcej dowiesz się w § 5 naszego regulaminu:
https://moduly-sote.pl/webpage/regulamin.html

Moduł Instagram Feed pozwala na wyświetlanie na karcie produktu w sklepie internetowym zdjęć z Twojego konta Instagram. Dzięki temu sklep uzyskuje dodatkowe treści graficzne i jest częściej aktualizowany, co może pomóc zarówno w pozycjonowaniu strony, jak i w jej postrzeganiu przez Klientów - zwłaszcza w branżach, gdzie zdjęcia są istotnym czynnikiem wpływającym na decyzję o zakupie.

Moduł pozwala zdefiniować hashtag dla każdego produktu w sklepie, dzięki czemu - na stronie produktu będą wyświetlały się zdjęcia z danym tagiem, pochodzące z konta z instagrama. Tagi mogą tworzyć się automatycznie na podstawie kodu produktu

Dla przykładu: sprzedając MacBooki Air, ustawiasz dla nich tag: #MacBookAir i w karcie danego produktu pojawią się tylko te zdjęcia, które zostały tak oznaczone na Twoim koncie Instagram.

Dodatkowo moduł pozwala wyświetlić blok 12 losowych zdjęć z całego konta użytkownika na Instagramie - 12 zdjęć, np na stronie startowej sklepu lub stronach produktów.

Ze względu na duże limity narzucone przez twórców instagrama baza zdjęć jest synchronizowana raz na godzinę.