Dedykowany moduł SOTE

Potrzebujesz wprowadzić dowolną modyfikację w sklepie internetowym SOTE? Dobrze trafiłeś! Możemy wykonać praktycznie każdą funkcjonalność, jakiej brakuje Ci na tę chwilę w sklepie internetowym SOTE - sprawdź nas!


Ilość
Zapytaj o produkt

<CENA UZALEŻNIONA JEST OD ZAKRESU ZLECENIA - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI>

Jeśli chcesz rozszerzyć funkcjonalność sklepu internetowego SOTE o dowolny element - koniecznie skontaktuj się z nami.

Do tej pory wykonaliśmy dziesiątki dedykowanych modułów i usprawnień ściśle dopasowanych do danego sklepu i branży.

Wystarczy, że powiesz nam jaki masz pomysł - albo jaki chcesz osiągnąć cel, a my zaproponujemy najbardziej efektywne rozwiązanie. Możemy pomóc m.in. w:
- poprawkach wizualnych
- zmianach funkcjonalności dla klientów (np. filtrowanie, sortowanie, prezentacja produktów, proces zakupu, koszyk itp.)
- podstawowych lub zaawansowanych integracjach - np. z hurtowniami, platformami sprzedażowymi, itp.)
- zmianach funkcjonowania panelu administracyjnego (dodatkowe wyszukiwanie, filtrowanie informacji w panelu, dodatkowe możliwości importu/eksportu danych w sklepie internetowym SOTE)

Jedyne co nas ogranicza to racjonalne uzasadnienie biznesowe Twojego pomysłu - jeśli ustalimy, że proponowana zmiana nie przyczyni się do wzrostu sprzedaży lub poprawy działania Twojego sklepu - zaproponujemy Ci lepsze rozwiązanie - lub całkiem zawiesimy projekt - zależy nam na pełnej satysfakcji ze zrealizowanej pracy.

<CENA UZALEŻNIONA JEST OD ZAKRESU ZLECENIA - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI>

Co zawiera cena modułu?

Cena modułu SOTE obejmuje licencję gotowego kodu modułu dla jednego sklepu oraz usług:

  • instalację modułu w sklepie Klienta (po przekazaniu danych dostępowych do FTP oraz backendu sklepu)
  • dopasowanie funkcjonalności modułu opisanej w specyfikacji modułu do szablonu używanego przez Klienta (nie dotyczy starych szablonów - tzn. takich, gdzie osobno jest wersja mobilna i osobno wersja desktop). W przypadku braku możliwości dostosowania modułu - zwracane są pieniądze za zakupiony moduł
  • wstępna konfiguracja modułu - ustawienia niezbędne do funkcjonowania od strony technicznej.
  • dopasowanie funkcjonalności modułu opisanej w specyfikacji modułu do aktualnie użytkowanej przez Klienta wersji SOTE - pod warunkiem korzystania z jednej z 3 ostatnich wersji systemu SOTE. Inne dostosowania możemy wykonać za opłatą ustalaną indywidualnie. W przypadku braku możliwości dostosowania modułu - zwracane są pieniądze za zakupiony moduł.

Cena modułu SOTE nie obejmuje:

  • szkolenia z obsługi modułu - usługa dodatkowo płatna w zależności od wymaganego zakresu
  • ładowania modułu danymi - np. banerami, treściami popup, treściami mail - usługa dodatkowo płatna w zależności od wymaganego zakresu
  • konfiguracja danych specyficznych dla danego sklepu (kontaktowe, dotyczące specyfiki sklepu itp.)
  • niezbędnych aktualizacji koniecznych do zachowania kompatybilności z aktualizacjami SOTE lub zmianami kodu/szablonu przez Klienta występującymi po instalacji modułu. Może wystąpić przypadek polegający na przerwaniu poprawnego funkcjonowania modułu na skutek zaktualizowania oprogramowania SOTE i zawartych w aktualizacji zmian działania wprowadzających niekompatybilność SOTE i modułu czego nie jesteśmy w stanie przewidzieć.
  • ewentualnego dostosowania modułu do zmienionego działania sklepu spowodowanego aktualizacją oprogramowania sklepu