Automatyzacja procesów w sklepie - CRON

Jeśli chcesz zautomatyzować czynności, które regularnie niepotrzebnie zajmują Twój czas - zobacz jak możemy Ci pomóc!


Ilość
Zapytaj o produkt

<CENA UZALEŻNIONA JEST OD ZAKRESU ZLECENIA - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI>

Czy każdego dnia wykonujesz te same czynności w Twoim sklepie internetowym?

Może eksportujesz ceny lub stany magazynowe do porównywarki CENEO lub do Google Shopping?

Denerwuje Cię konieczność regularnego wykonywania prostych czynności, o których czasem zapominasz?

Człowiek nie jest zbyt dobry w regularnym powtarzaniu tych samych czynności w ściśle ustalonym czasie. Do takich zadań o wiele lepiej nadaje się komputer. 

Jeśli wykonujesz powtarzalne czynności (np. eksport cen i stanów magazynowych do zewnętrznych platform, indeksowanie wyszukiwarki itd.) - pomyśl jak bardzo możesz ułatwić sobie życie zlecając takie prace komputerowi - który nie zapomina i wykonuje zaplanowane polecenia w dokładnie wyznaczonym czasie.

Za pomocą automatyzacji na serwerze (tzw. CRON) możemy odciążyć Cię w powtarzalnych, monotonnych, ale istotnych dla sklepu internetowego zadaniach. Daj nam znać co chciałbyś poprawić w pracy Twojego sklepu internetowego - a my zaproponujemy najlepsze rozwiązanie!

<CENA UZALEŻNIONA JEST OD ZAKRESU ZLECENIA - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI>

Cena modułu SOTE obejmuje licencję gotowego kodu modułu dla jednego sklepu oraz usług:

  • instalację modułu w sklepie Klienta (po przekazaniu danych dostępowych do FTP oraz backendu sklepu)
  • dopasowanie funkcjonalności modułu opisanej w specyfikacji modułu do szablonu używanego przez Klienta (nie dotyczy starych szablonów - tzn. takich, gdzie osobno jest wersja mobilna i osobno wersja desktop). W przypadku braku możliwości dostosowania modułu - zwracane są pieniądze za zakupiony moduł
  • wstępna konfiguracja modułu - ustawienia niezbędne do funkcjonowania od strony technicznej.
  • dopasowanie funkcjonalności modułu opisanej w specyfikacji modułu do aktualnie użytkowanej przez Klienta wersji SOTE - pod warunkiem korzystania z jednej z 3 ostatnich wersji systemu SOTE. Inne dostosowania możemy wykonać za opłatą ustalaną indywidualnie. W przypadku braku możliwości dostosowania modułu - zwracane są pieniądze za zakupiony moduł.

Cena modułu SOTE nie obejmuje:

  • szkolenia z obsługi modułu - usługa dodatkowo płatna w zależności od wymaganego zakresu
  • ładowania modułu danymi - np. banerami, treściami popup, treściami mail - usługa dodatkowo płatna w zależności od wymaganego zakresu
  • konfiguracja danych specyficznych dla danego sklepu (kontaktowe, dotyczące specyfiki sklepu itp.)
  • niezbędnych aktualizacji koniecznych do zachowania kompatybilności z aktualizacjami SOTE lub zmianami kodu/szablonu przez Klienta występującymi po instalacji modułu. Może wystąpić przypadek polegający na przerwaniu poprawnego funkcjonowania modułu na skutek zaktualizowania oprogramowania SOTE i zawartych w aktualizacji zmian działania wprowadzających niekompatybilność SOTE i modułu czego nie jesteśmy w stanie przewidzieć.