Instagram Feed

Moduł Instagrama, dodatek do SOTE - pozwala na dodawanie do poszczególnych produktów dodatkowych zdjęć z danego konta Instagram.


799 zł
cena netto
Ilość

Moduł Instagram Feed pozwala na wyświetlanie na karcie produktu w sklepie internetowym zdjęć z Twojego konta Instagram. Dzięki temu sklep uzyskuje dodatkowe treści graficzne i jest częściej aktualizowany, co może pomóc zarówno w pozycjonowaniu strony, jak i w jej postrzeganiu przez Klientów - zwłaszcza w branżach, gdzie zdjęcia są istotnym czynnikiem wpływającym na decyzję o zakupie.

Moduł pozwala zdefiniować hashtag dla każdego produktu w sklepie, dzięki czemu - na stronie produktu będą wyświetlały się zdjęcia z danym tagiem, pochodzące z konta z instagrama. Tagi mogą tworzyć się automatycznie na podstawie kodu produktu

Dla przykładu: sprzedając MacBooki Air, ustawiasz dla nich tag: #MacBookAir i w karcie danego produktu pojawią się tylko te zdjęcia, które zostały tak oznaczone na Twoim koncie Instagram.

Dodatkowo moduł pozwala wyświetlić blok 12 losowych zdjęć z całego konta użytkownika na Instagramie - 12 zdjęć, np na stronie startowej sklepu lub stronach produktów.

Ze względu na duże limity narzucone przez twórców instagrama baza zdjęć jest synchronizowana raz na godzinę.

Co zawiera cena modułu?

Cena modułu SOTE obejmuje licencję gotowego kodu modułu dla jednego sklepu oraz usług:

  • instalację modułu w sklepie Klienta (po przekazaniu danych dostępowych do FTP oraz backendu sklepu)
  • dopasowanie funkcjonalności modułu opisanej w specyfikacji modułu do szablonu używanego przez Klienta (nie dotyczy starych szablonów - tzn. takich, gdzie osobno jest wersja mobilna i osobno wersja desktop). W przypadku braku możliwości dostosowania modułu - zwracane są pieniądze za zakupiony moduł
  • wstępna konfiguracja modułu - ustawienia niezbędne do funkcjonowania od strony technicznej.
  • dopasowanie funkcjonalności modułu opisanej w specyfikacji modułu do aktualnie użytkowanej przez Klienta wersji SOTE - pod warunkiem korzystania z jednej z 3 ostatnich wersji systemu SOTE. Inne dostosowania możemy wykonać za opłatą ustalaną indywidualnie. W przypadku braku możliwości dostosowania modułu - zwracane są pieniądze za zakupiony moduł.

Cena modułu SOTE nie obejmuje:

  • szkolenia z obsługi modułu - usługa dodatkowo płatna w zależności od wymaganego zakresu
  • ładowania modułu danymi - np. banerami, treściami popup, treściami mail - usługa dodatkowo płatna w zależności od wymaganego zakresu
  • konfiguracja danych specyficznych dla danego sklepu (kontaktowe, dotyczące specyfiki sklepu itp.)
  • niezbędnych aktualizacji koniecznych do zachowania kompatybilności z aktualizacjami SOTE lub zmianami kodu/szablonu przez Klienta występującymi po instalacji modułu. Może wystąpić przypadek polegający na przerwaniu poprawnego funkcjonowania modułu na skutek zaktualizowania oprogramowania SOTE i zawartych w aktualizacji zmian działania wprowadzających niekompatybilność SOTE i modułu czego nie jesteśmy w stanie przewidzieć.
  • ewentualnego dostosowania modułu do zmienionego działania sklepu spowodowanego aktualizacją oprogramowania sklepu