Raporty SOTE - realne dane

Moduł Raporty SOTE umożliwia między innymi: analizowanie najlepiej sprzedających się produktów, najpopularniejszych grup produktowych, wartości sprzedażowych z wybranego okresu wg różnych kryteriów.


199 zł
cena netto
Ilość

Zobacz także

Podstawowy Raport Sprzedaży

Podstawowy Raport Sprzedaży

Cena 199 zł

Żeby podejmować dobre decyzje, musimy je oprzeć o realne dane. W systemie SOTE nie mamy wielu możliwości raportowania, dlatego stworzyliśmy moduł, który ma za zadanie dostarczać Właścicielom sklepów, istotnych informacji nt. sprzedaży i sprzedawanych produktów. 

Dostępne raporty:

 • Raport kategorii - pozwala na sprawdzenia sumy stanów magazynowych oraz sumy wartości produktów w sklepie wg poszczególnych kategorii.

  Jest szczególnie przydatny gdy analizujemy jakie grupy produktowe są najpopularniejsze wśród klientów i jakie przynoszą najwięcej przychodu.

 • Raport produktów - pozwala m in. sprawdzić ile poszczególnych produktów sprzedało się w danym okresie w sklepie i jaka jest wartość sprzedaży danego produktu.

  Jest szczególnie przydatny gdy chcemy sprawdzić jakie produkty sprzedają się najlepiej, co ułatwia planowanie zakupu i magazynowania produktów.

 • Raport zamówień - pozwala sprawdzić sumę wartości zamówień, liczbę kupionych produktów w zależności od: daty złożenia (okresu), statusu zamówienia, rodzaju płatności, rodzaju dostawy.

  Jest szczególnie przydatny, gdy potrzebujemy szybko poznać globalne wartości sprzedażowe z danego okresu wg różnych kryteriów składanych zamówień.

Co zawiera cena modułu?

Cena modułu SOTE obejmuje licencję gotowego kodu modułu dla jednego sklepu oraz usług:

 • instalację modułu w sklepie Klienta (po przekazaniu danych dostępowych do FTP oraz backendu sklepu)
 • dopasowanie funkcjonalności modułu opisanej w specyfikacji modułu do szablonu używanego przez Klienta (nie dotyczy starych szablonów - tzn. takich, gdzie osobno jest wersja mobilna i osobno wersja desktop). W przypadku braku możliwości dostosowania modułu - zwracane są pieniądze za zakupiony moduł
 • wstępna konfiguracja modułu - ustawienia niezbędne do funkcjonowania od strony technicznej.
 • dopasowanie funkcjonalności modułu opisanej w specyfikacji modułu do aktualnie użytkowanej przez Klienta wersji SOTE - pod warunkiem korzystania z jednej z 3 ostatnich wersji systemu SOTE. Inne dostosowania możemy wykonać za opłatą ustalaną indywidualnie. W przypadku braku możliwości dostosowania modułu - zwracane są pieniądze za zakupiony moduł.

Cena modułu SOTE nie obejmuje:

 • szkolenia z obsługi modułu - usługa dodatkowo płatna w zależności od wymaganego zakresu
 • ładowania modułu danymi - np. banerami, treściami popup, treściami mail - usługa dodatkowo płatna w zależności od wymaganego zakresu
 • konfiguracja danych specyficznych dla danego sklepu (kontaktowe, dotyczące specyfiki sklepu itp.)
 • niezbędnych aktualizacji koniecznych do zachowania kompatybilności z aktualizacjami SOTE lub zmianami kodu/szablonu przez Klienta występującymi po instalacji modułu. Może wystąpić przypadek polegający na przerwaniu poprawnego funkcjonowania modułu na skutek zaktualizowania oprogramowania SOTE i zawartych w aktualizacji zmian działania wprowadzających niekompatybilność SOTE i modułu czego nie jesteśmy w stanie przewidzieć.
 • ewentualnego dostosowania modułu do zmienionego działania sklepu spowodowanego aktualizacją oprogramowania sklepu