O firmie

Nasz zespół tworzy 15 specjalistów w dziedzinie e-commerce. Są wśród nas programiści, koordynatorzy projektów i marketerzy, dzięki czemu jesteśmy w stanie spojrzeć na Twój projekt całościowo i zadbać o każdy element biznesowej układanki. Stawiamy na otwartą komunikację i transparentność. Z założonych zadać wywiązujemy się profesjonalnie i terminowo.

 

Tworzymy i wspieramy SOTE sklepy internetowe i platformy B2B

Tworzenie sklepów internetowych to nasza specjalność. Wejdziemy w Twój biznes, przeanalizujemy produkty, zbadamy konkurencję i w oparciu o zebrane dane stworzymy sklep internetowy, który sprawi, że zdominujesz swoją niszę. W naszej ofercie znajduje się także obsługa sklepu internetowego od strony programistycznej - możesz wybrać dogodną dla siebie formę: jednorazowy pakiet godzin lub comiesięczny abonament.

 

Zapewniamy stałe wsparcie e-commerce

Jest to stałe, comiesięczne doradztwo e-commerce zapewnione przez E-commerce Managera z kilkunastoletnim doświadczeniem. Nasz ekspert nie tylko wspólnie z Tobą stworzy strategię rozwoju sklepu internetowego, ale także będzie aktywnie uczestniczył w jej wdrażaniu i będzie stałym wsparciem we wszystkich problemach i wyzwaniach, dążąc do zwiększenia sprzedaży oraz zyskowności Twojego sklepu, a także do realizacji innych określonych przez Ciebie celów.

 

Projektujemy atrakcyjne motywy sklepów SOTE

Design sklepu jest pierwszą rzeczą, na jaką wraca uwagę klient po wejściu na stronę www. Już na tym etapie powinieneś zawalczyć o jego pozytywne wrażenia. Dzięki naszym autorskim motywom, Twój sklep może być atrakcyjny wizualnie, zgodny z identyfikacją wizualną marki i, przede wszystkim, zachęcać do zakupu.

 

Tworzymy dedykowane grafiki

Trzymając się najlepszych praktyk z zakresu doświadczenia użytkownika (UX) oraz interfejsu użytkownika (UI) - przygotujemy projekty, które skutecznie skupią uwagę klientów na Twoich produktach i naturalnie pokierują nimi na ścieżce zakupowej.

 

Wdrażamy niestandardowe rozwiązania i integracje

Trzymając się najlepszych praktyk z zakresu doświadczenia użytkownika (UX) oraz interfejsu użytkownika (UI) - przygotujemy projekty, które skutecznie skupią uwagę klientów na Twoim produktach i naturalnie pokierują nimi na ścieżce zakupowej.

 

Stworzyliśmy już kilkadziesiąt modułów usprawniających SOTESHOP

Obecnie w naszym sklepie znajduje się ponad 50 dodatków usprawniających działania marketingowe, SEO, techniczne i administracyjne oraz wygodne integracje z firmami spedycyjnymi, takimi jak DHL, UPS itd. Wciąż pracujemy nad kolejnymi.

 

Specjalizujemy się także we wdrażaniu i wsparciu technicznym sklepów internetowych na PrestaShop

Wdrażamy nowe sklepy lub przenosimy już istniejące z innych silników na PrestaShop. Zapewniamy również obsługę PrestaShop - zarówno w postaci jednorazowych pakietów godzin prac programisty jak i stałego, comiesięcznego wsparcia programistycznego. W ramach tej obsługi przeprowadzamy aktualizacje, przenosimy sklepy na nowy serwer, tworzymy i wdrażamy moduły, usuwamy błędy, wdrażamy nowe funkcjonalności i wiele innych.


Więcej informacji o nas znajdziesz na stronie https://convertis.pl/

 

Słuchaj naszych podcastów

Listen to "Rozmowy na Zapleczu | Ecommerce i Marketing | Sklep Internetowy Sprzedaż Online Facebook Instagram" on Spreaker.