Przekierowania w sklepie internetowym

Wiesz, że w Twoim sklepie mogą istnieć strony-widma, na które trafiają Klienci - uderzając "w ścianę"? Co gorsza - również wyszukiwarka Google może na takie strony trafiać, co obniża ogólną jakość Twojego sklepu w wynikach wyszukiwania.

Sprawdź jak pokazać Klientom - i wyszukiwarce Google - że w Twoim sklepie wszystko działa jak w zegarku :)


899 zł
cena netto
Ilość

Moduł SOTE Przekierowania w Sklepie Internetowym śledzi i zapisuje pojawiąjące się w sklepie strony z błędem 404 (występujące gdy klient wejdzie na stronę, która nie istnieje - np. stary produkt, kategoria, błędnie wpisany link ustawiony gdzieś w internecie). Moduł zbiera informację i o rodzaju i częstotliwości wejść na taką błędną stronę.

Po zebraniu danych wszystkie problematyczne strony można w prosty sposób przekierować na poprawną stronę - oszczędzając Klientom rozczarowania i poczucia, że ze sklepem coś jest nie tak.

Dodatkowo w ten sam prosty sposób możesz przekierować dowolną stronę sklepu.

Moduł będzie dla Ciebie szczególnie przydatny gdy:
- zmieniasz aktywności produktów w sklepie
- edytujesz i zmieniasz nazwy, linki kategorii, produktów i innych stron
- migrujesz na platformę SOTE z innego systemu

Zdobądź kontrolę nad stronami Twojego sklepu i zachwyć swoich Klientów :)

Co zawiera cena modułu?

Cena modułu SOTE obejmuje licencję gotowego kodu modułu dla jednego sklepu oraz usług:

  • instalację modułu w sklepie Klienta (po przekazaniu danych dostępowych do FTP oraz backendu sklepu)
  • dopasowanie funkcjonalności modułu opisanej w specyfikacji modułu do szablonu używanego przez Klienta (nie dotyczy starych szablonów - tzn. takich, gdzie osobno jest wersja mobilna i osobno wersja desktop). W przypadku braku możliwości dostosowania modułu - zwracane są pieniądze za zakupiony moduł
  • wstępna konfiguracja modułu - ustawienia niezbędne do funkcjonowania od strony technicznej.
  • dopasowanie funkcjonalności modułu opisanej w specyfikacji modułu do aktualnie użytkowanej przez Klienta wersji SOTE - pod warunkiem korzystania z jednej z 3 ostatnich wersji systemu SOTE. Inne dostosowania możemy wykonać za opłatą ustalaną indywidualnie. W przypadku braku możliwości dostosowania modułu - zwracane są pieniądze za zakupiony moduł.

Cena modułu SOTE nie obejmuje:

  • szkolenia z obsługi modułu - usługa dodatkowo płatna w zależności od wymaganego zakresu
  • ładowania modułu danymi - np. banerami, treściami popup, treściami mail - usługa dodatkowo płatna w zależności od wymaganego zakresu
  • konfiguracja danych specyficznych dla danego sklepu (kontaktowe, dotyczące specyfiki sklepu itp.)
  • niezbędnych aktualizacji koniecznych do zachowania kompatybilności z aktualizacjami SOTE lub zmianami kodu/szablonu przez Klienta występującymi po instalacji modułu. Może wystąpić przypadek polegający na przerwaniu poprawnego funkcjonowania modułu na skutek zaktualizowania oprogramowania SOTE i zawartych w aktualizacji zmian działania wprowadzających niekompatybilność SOTE i modułu czego nie jesteśmy w stanie przewidzieć.
  • ewentualnego dostosowania modułu do zmienionego działania sklepu spowodowanego aktualizacją oprogramowania sklepu