Hurtowa obsługa przesyłek w sklepie SOTEshop poprzez API

Obsługujesz dużo przesyłek? Masz dość pojedynczego ich obsługiwania lub ciągłego przełączania się między panelem sklepu i panelem adminstratora sklepu SOTEshop?


Ilość
Zapytaj o produkt

Dla jednego z naszych Klientów przeprowadziliśmy pełną integrację z różnymi Przewoźnikami.

System działa tak:

1. Administrator jednym klikiem włącza odpowiednie filtrowanie (np. wszystkie zamówienia już Opłacone, ze statusem "w toku", oznaczone do dostawy kurierem X).

2. Administrator jednym klikiem zaznacza wszystkie zamówienia i wysyła je do specjalnej listy paczek

3. System wysyła wybrane paczki do API kuriera, zwraca ewentualne błędy w adresach - jeśli wszystko jest poprawnie, wszystkie paczki się przesyłają, Administrator dostaje z powrotem PDF z uporządkowanymi listami przewozowymi, status zamówień zmienia się na odpowiedni, klienci dostają powiadomienia.

Dzięki zaawansowanemu modułowi integracyjnemu stworzenie i przesłanie nawet kilkuset paczek skraca się nawet do kilku-kilkunastu minut.

Jeśli potrzebujesz podobnej - lub całkiem innej modyfikacji, usprawnienia, rozszerzenia funkcjonalności w sklepie SOTE - daj nam znać ;)

Co zawiera cena modułu?

Cena modułu SOTE obejmuje licencję gotowego kodu modułu dla jednego sklepu oraz usług:

  • instalację modułu w sklepie Klienta (po przekazaniu danych dostępowych do FTP oraz backendu sklepu)
  • dopasowanie funkcjonalności modułu opisanej w specyfikacji modułu do szablonu używanego przez Klienta (nie dotyczy starych szablonów - tzn. takich, gdzie osobno jest wersja mobilna i osobno wersja desktop). W przypadku braku możliwości dostosowania modułu - zwracane są pieniądze za zakupiony moduł
  • wstępna konfiguracja modułu - ustawienia niezbędne do funkcjonowania od strony technicznej.
  • dopasowanie funkcjonalności modułu opisanej w specyfikacji modułu do aktualnie użytkowanej przez Klienta wersji SOTE - pod warunkiem korzystania z jednej z 3 ostatnich wersji systemu SOTE. Inne dostosowania możemy wykonać za opłatą ustalaną indywidualnie. W przypadku braku możliwości dostosowania modułu - zwracane są pieniądze za zakupiony moduł.

Cena modułu SOTE nie obejmuje:

  • szkolenia z obsługi modułu - usługa dodatkowo płatna w zależności od wymaganego zakresu
  • ładowania modułu danymi - np. banerami, treściami popup, treściami mail - usługa dodatkowo płatna w zależności od wymaganego zakresu
  • konfiguracja danych specyficznych dla danego sklepu (kontaktowe, dotyczące specyfiki sklepu itp.)
  • niezbędnych aktualizacji koniecznych do zachowania kompatybilności z aktualizacjami SOTE lub zmianami kodu/szablonu przez Klienta występującymi po instalacji modułu. Może wystąpić przypadek polegający na przerwaniu poprawnego funkcjonowania modułu na skutek zaktualizowania oprogramowania SOTE i zawartych w aktualizacji zmian działania wprowadzających niekompatybilność SOTE i modułu czego nie jesteśmy w stanie przewidzieć.
  • ewentualnego dostosowania modułu do zmienionego działania sklepu spowodowanego aktualizacją oprogramowania sklepu