Moduł integracji SOTE z MailerLite

Zwiększaj sprzedaż wysyłając mailingi/ newsletter za pośrednictwem narzędzia MailerLite zintegrowanego z Twoim sklepem SOTE

  • Kod: appMailerLitePlugin

SoteShop zintegrowany z MailerLite

Moduł umożliwia integrację sklepu SOTE z narzędziem do e-mail marketingu MailerLite, dzięki czemu pozyskane od klientów adresy e-mail możemy wykorzystać w kampaniach reklamowych, co może przełożyć się na jeszcze większą sprzedaż.

Instrukcja integracji:

  1. Jeśli nie masz jeszcze grupy subskrybentów w MailerLite - załóż ją.  1. W prawym górnym rogu kliknij swoją ikonkę profilową i wybierz Integrations
  2. Spośród listy MalierLite API wybierz Developer API i kliknij Use  3. W tym miejscu jest Twój klucz API, a poniżej identyfikator grupy (GroupID)


  4. Skopiuj API KEY i GroupID do modułu SOTE i Zapisz  • Włącz przesyłanie maili z newslettera do MailerLite - zaznaczonych checkbox odpowiada za przesyłanie nowo zarejestrowanych adresów e-mail w newsletterze SOTE do grupy subskrybentów w Mailerlite.

  • Exportuj emaile z newslettera do MailerLite - jeśli zaznaczysz, to po zapisie konfiguracji wszystkie adresy e-mail z bazy newslettera SOTE zostaną wysłane do do grupy subskrybentów w Mailerlite (wskazane po instalacji modułu).


Dostęp do konfiguracji modułu MailerLite znajdziesz tutaj:i na samym dole listy modułów w sekcji Convertis: