Moduł integracji SOTE z MailerLite

Zwiększaj sprzedaż wysyłając mailingi/ newsletter za pośrednictwem narzędzia MailerLite zintegrowanego z Twoim sklepem SOTE

 • Kod: appMailerLitePlugin
 • szt.
 • Cena netto: 499,00 zł

Oprogramowanie jednego modułu SOTE w ramach uiszczanej ceny obejmuje: 

 • instalację modułu w sklepie Klienta (po przekazaniu danych dostępowych do FTP oraz backendu sklepu);
 • dopasowanie funkcjonalności modułu opisanej w specyfikacji modułu do szablonu używanego przez Klienta (nie dotyczy starych szablonów - tzn. takich, gdzie osobno jest wersja mobilna i osobno wersja desktop);
  wstępną konfigurację modułu - ustawienia niezbędne do funkcjonowania od strony technicznej; 
 • dopasowanie funkcjonalności modułu, opisanej w specyfikacji modułu do aktualnie użytkowanej przez Klienta wersji SOTE - pod warunkiem korzystania z jednej z 3 ostatnich wersji systemu SOTE.

Więcej dowiesz się w § 4 Przedmiot sprzedaży naszego regulaminu:
https://moduly-sote.pl/webpage/regulamin.html

Możesz odstąpić od umowy zakupu Oprogramowania w ciągu 30 dni od dnia zawarcia umowy, chyba, że oprogramowanie zostało specjalnie wykonane na Twoje zamówienie.

Więcej dowiesz się w § 6 Gwarancja satysfakcji naszego regulaminu:
https://moduly-sote.pl/webpage/regulamin.html

W sytuacji, gdy z przyczyn wywołanych okolicznościami niezależnymi od Convertis, aktualizacja/ dostosowanie modułu jest pracą dodatkowo płatną.

Więcej dowiesz się w § 5 naszego regulaminu:
https://moduly-sote.pl/webpage/regulamin.html

Pobierz instrukcję

SoteShop zintegrowany z MailerLite

Moduł umożliwia integrację sklepu SOTE z narzędziem do e-mail marketingu MailerLite, dzięki czemu pozyskane od klientów adresy e-mail możemy wykorzystać w kampaniach reklamowych, co może przełożyć się na jeszcze większą sprzedaż.

Instrukcja integracji:

 1. Jeśli nie masz jeszcze grupy subskrybentów w MailerLite - załóż ją. 1. W prawym górnym rogu kliknij swoją ikonkę profilową i wybierz Integrations
 2. Spośród listy MalierLite API wybierz Developer API i kliknij Use 3. W tym miejscu jest Twój klucz API, a poniżej identyfikator grupy (GroupID)


 4. Skopiuj API KEY i GroupID do modułu SOTE i Zapisz • Włącz przesyłanie maili z newslettera do MailerLite - zaznaczonych checkbox odpowiada za przesyłanie nowo zarejestrowanych adresów e-mail w newsletterze SOTE do grupy subskrybentów w Mailerlite.

 • Exportuj emaile z newslettera do MailerLite - jeśli zaznaczysz, to po zapisie konfiguracji wszystkie adresy e-mail z bazy newslettera SOTE zostaną wysłane do do grupy subskrybentów w Mailerlite (wskazane po instalacji modułu).


Dostęp do konfiguracji modułu MailerLite znajdziesz tutaj:i na samym dole listy modułów w sekcji Convertis: