Zmiana funkcjonowania i wyglądu filtrowania

W Twoim sklepie Klienci mogą kupić często tysiące produktów. Jak wybrać te, które są naprawdę istotne?

To proste - poprzez bardzo sprawnie dobrane i efektywnie działające filtry. Pozwalają one na sprawne wybranie tylko tych produktów, które naprawdę klienta interesują.

Proponowane przez nas filtry nie tylko wyglądają nowocześnie, ale też działają w sposób, który znacznie ułatwia przebrnięcie przez listę produktów - nawet w wynikach wyszukiwania!

To, czy klient złoży zamówienie w Twoim sklepie zależy w głównej mierze od tego, czy znajdzie odpowiedni produkt dla siebie.

Popraw użyteczność, przejrzystość w Swoim sklepie oraz zwiększ komfort Twoich klientów!


1999 zł
cena netto
Ilość

Filtry są jednym z najistotniejszych elementów sklepu, dzięki którym Klienci mogą nie gubić się w gąszczu Twojej oferty. Jest to o tyle istotne, że dopiero, gdy Klient znajdzie odpowiedni produkt dla siebie - może przejść do jego zakupu. Jeśli zaś ilość produktów i trudność ich filtrowania go zniechęci - może nigdy nie wrócić.

Moduł SOTE zmiana funkcjonowania i wyglądu filtrowania służy przede wszystkim poprawie użyteczności, wyglądu oraz komfortu Klientów korzystających ze sklepu. Umożliwia on:
- filtrowanie listy towarów według wybranych cech np. kolor, cena, producent, rozmiar
- stosowanie kombinacji różnych cech np. rozmiar i kolor
- przesunięcie nieaktywnych filtrów na sam koniec koniec listy
- dezaktywacje poszczególnych filtrów (lub wszystkich na raz) -funkcjonalności filtrowania na stronach wyników wyszukiwania (domyślnie nie ma takiej funkcji)
dodatkowo moduł filtrów w wyszukiwarce pozwala na dodanie nieistniejącej w SOTE funkcji, która pozwala na stosowanie wyżej wskazanych filtrów na stronie wyszukiwania

Możliwy jest także zakup modyfikacji działania filtrów bez modułu "filtry w wyszukiwarce" - wtedy cena wynosi jedynie 1500 zł netto - w przypadku chęci zakupu tej wersji prosimy o kontakt.

Co zawiera cena modułu?

Cena modułu SOTE obejmuje licencję gotowego kodu modułu dla jednego sklepu oraz usług:

  • instalację modułu w sklepie Klienta (po przekazaniu danych dostępowych do FTP oraz backendu sklepu)
  • dopasowanie funkcjonalności modułu opisanej w specyfikacji modułu do szablonu używanego przez Klienta (nie dotyczy starych szablonów - tzn. takich, gdzie osobno jest wersja mobilna i osobno wersja desktop). W przypadku braku możliwości dostosowania modułu - zwracane są pieniądze za zakupiony moduł
  • wstępna konfiguracja modułu - ustawienia niezbędne do funkcjonowania od strony technicznej.
  • dopasowanie funkcjonalności modułu opisanej w specyfikacji modułu do aktualnie użytkowanej przez Klienta wersji SOTE - pod warunkiem korzystania z jednej z 3 ostatnich wersji systemu SOTE. Inne dostosowania możemy wykonać za opłatą ustalaną indywidualnie. W przypadku braku możliwości dostosowania modułu - zwracane są pieniądze za zakupiony moduł.

Cena modułu SOTE nie obejmuje:

  • szkolenia z obsługi modułu - usługa dodatkowo płatna w zależności od wymaganego zakresu
  • ładowania modułu danymi - np. banerami, treściami popup, treściami mail - usługa dodatkowo płatna w zależności od wymaganego zakresu
  • konfiguracja danych specyficznych dla danego sklepu (kontaktowe, dotyczące specyfiki sklepu itp.)
  • niezbędnych aktualizacji koniecznych do zachowania kompatybilności z aktualizacjami SOTE lub zmianami kodu/szablonu przez Klienta występującymi po instalacji modułu. Może wystąpić przypadek polegający na przerwaniu poprawnego funkcjonowania modułu na skutek zaktualizowania oprogramowania SOTE i zawartych w aktualizacji zmian działania wprowadzających niekompatybilność SOTE i modułu czego nie jesteśmy w stanie przewidzieć.
  • ewentualnego dostosowania modułu do zmienionego działania sklepu spowodowanego aktualizacją oprogramowania sklepu