Zmiana funkcjonowania i wyglądu filtrowania

W Twoim sklepie Klienci mogą kupić często tysiące produktów. Jak wybrać te, które są naprawdę istotne?

To proste - poprzez bardzo sprawnie dobrane i efektywnie działające filtry. Pozwalają one na sprawne wybranie tylko tych produktów, które naprawdę klienta interesują.

Proponowane przez nas filtry nie tylko wyglądają nowocześnie, ale też działają w sposób, który znacznie ułatwia przebrnięcie przez listę produktów - nawet w wynikach wyszukiwania!

To, czy klient złoży zamówienie w Twoim sklepie zależy w głównej mierze od tego, czy znajdzie odpowiedni produkt dla siebie.

Popraw użyteczność, przejrzystość w Swoim sklepie oraz zwiększ komfort Twoich klientów!

 

 

  • Kod: 39z

Filtry są jednym z najistotniejszych elementów sklepu, dzięki którym Klienci mogą nie gubić się w gąszczu Twojej oferty. Jest to o tyle istotne, że dopiero, gdy Klient znajdzie odpowiedni produkt dla siebie - może przejść do jego zakupu. Jeśli zaś ilość produktów i trudność ich filtrowania go zniechęci - może nigdy nie wrócić.

 

 

Moduł SOTE zmiana funkcjonowania i wyglądu filtrowania służy przede wszystkim poprawie użyteczności, wyglądu oraz komfortu Klientów korzystających ze sklepu. Umożliwia on:
- filtrowanie listy towarów według wybranych cech np. kolor, cena, producent, rozmiar
- stosowanie kombinacji różnych cech np. rozmiar i kolor
- przesunięcie nieaktywnych filtrów na sam koniec koniec listy
- dezaktywacje poszczególnych filtrów (lub wszystkich na raz) -funkcjonalności filtrowania na stronach wyników wyszukiwania (domyślnie nie ma takiej funkcji)
dodatkowo moduł filtrów w wyszukiwarce pozwala na dodanie nieistniejącej w SOTE funkcji, która pozwala na stosowanie wyżej wskazanych filtrów na stronie wyszukiwania

 

 

Możliwy jest także zakup modyfikacji działania filtrów bez modułu "filtry w wyszukiwarce" - wtedy cena wynosi jedynie 1500 zł netto - w przypadku chęci zakupu tej wersji prosimy o kontakt.