Filtrowanie z przyjaznymi adresami url - moduł SOTE

Twórz linki do przefiltrowanych wyników, a dzięki temu, kieruj klientów dokładnie do tych produktów, które chcesz im zaproponować i popraw jakość pozycjonowania swojego sklepu.


2855 zł
cena netto
Ilość

Moduł zastępuje standardowy mechanizm SOTE filtrów w kategorii, filtrami, które umożliwiają zapisanie wyników w adresie. 

Korzyści:

 1. Klienci mogą przekazywać sobie dokładne wyniki swoich wyszukiwań w sklepie (mogą w formie linku przekazać wyniki filtrowania).

 2. Moduł może być bardzo przydatny w trakcie akcji promocyjnych, przecen kolekcji, gdzie potrzebny jest dokładny link do promowanego towaru. Obsługa sklepu zamiast ogólnych linków do kategorii może stosować precyzyjne linki do produktów o określonych cechach, np. do wybranych rozmiarów, kolorów itd.

 3. Wybrane linki można opatrzyć osobnym opisem i otagować a następnie pozycjonować jak linki do kategorii. Takie zwiększenie liczby pozycjonowanych linków bardzo dobrze wpływa na SEO.

 4. Funkcję tę doceniają również klienci szukający w Google, bo dzięki niej linki są bardzo precyzyjnie i kierują dokładnie do tych towarów, których szuka klient.

Co zawiera cena modułu?

Cena modułu SOTE obejmuje licencję gotowego kodu modułu dla jednego sklepu oraz usług:

 • instalację modułu w sklepie Klienta (po przekazaniu danych dostępowych do FTP oraz backendu sklepu)
 • dopasowanie funkcjonalności modułu opisanej w specyfikacji modułu do szablonu używanego przez Klienta (nie dotyczy starych szablonów - tzn. takich, gdzie osobno jest wersja mobilna i osobno wersja desktop). W przypadku braku możliwości dostosowania modułu - zwracane są pieniądze za zakupiony moduł
 • wstępna konfiguracja modułu - ustawienia niezbędne do funkcjonowania od strony technicznej.
 • dopasowanie funkcjonalności modułu opisanej w specyfikacji modułu do aktualnie użytkowanej przez Klienta wersji SOTE - pod warunkiem korzystania z jednej z 3 ostatnich wersji systemu SOTE. Inne dostosowania możemy wykonać za opłatą ustalaną indywidualnie. W przypadku braku możliwości dostosowania modułu - zwracane są pieniądze za zakupiony moduł.

Cena modułu SOTE nie obejmuje:

 • szkolenia z obsługi modułu - usługa dodatkowo płatna w zależności od wymaganego zakresu
 • ładowania modułu danymi - np. banerami, treściami popup, treściami mail - usługa dodatkowo płatna w zależności od wymaganego zakresu
 • konfiguracja danych specyficznych dla danego sklepu (kontaktowe, dotyczące specyfiki sklepu itp.)
 • niezbędnych aktualizacji koniecznych do zachowania kompatybilności z aktualizacjami SOTE lub zmianami kodu/szablonu przez Klienta występującymi po instalacji modułu. Może wystąpić przypadek polegający na przerwaniu poprawnego funkcjonowania modułu na skutek zaktualizowania oprogramowania SOTE i zawartych w aktualizacji zmian działania wprowadzających niekompatybilność SOTE i modułu czego nie jesteśmy w stanie przewidzieć.
 • ewentualnego dostosowania modułu do zmienionego działania sklepu spowodowanego aktualizacją oprogramowania sklepu