Pakiety marketingowe


Moduly Sote Cytat
Jeden zadowolony Klient przyprowadzi do Ciebie
czterech kolejnych Klientów.
A jeden niezadowolony - zniechęci do ciebie dziewięciu ludzi.

/ P. R. Michalak

Strategia marketingowa czyli planowanie i dbanie o swój biznes
Bez tego ani rusz. Trzeba zaplanować, co chcemy robić, jak to robić i jakie przyniesie nam to korzyści. Pomysł to nie wszystko, a sama wiedza “jak to zrobić” wydaje się dość prostym zadaniem. Tymczasem tak nie jest. Na całość tego procesu składa się bowiem sporo elementów, które stanowią o sukcesie. Istotnym elementem jest plan marketingowy, który określa, kiedy i w jaki sposób zrealizujemy cele założone w strategii. Strategia i plan powinny być na bieżąco aktualizowane, w oparciu o zmiany rynkowe, zmiany w potrzebach klientów, zmiany ekonomiczne, zmiany technologiczne itp. Jak stworzyć efektywną strategię?- my wiemy, mamy od tego specjalistów i chętnie Ci pomożemy.

Jak możemy Ci pomóc?
Postawiliśmy w firmie na specjalistów z każdej branży. Jedna osoba robiąca wszystko nie może wytworzyć doskonale działającego projektu sklepu. Dlatego my stawiamy na pracę zespołową, a co za tym idzie, na projektowanie holistyczne: poznajemy Twoją branżę, by lepiej zaplanować działania strategii marketingowej (E-commerce Specialist). Zaznajamiamy się z trendami panującymi w danej tematyce (Graphic Designer, Advertising Specialist). Odpowiednio przygotowujemy cały UX sklepu (UX Designer), by był jak najbardziej funkcjonalny. Programujemy wymagane i właściwe dla Twojego sklepu funkcje (SOTE Programmist, PrestaSHOP Programmist, Front-end Developer, Tester). Zaprojektujemy nawet odpowiednie treści (Copywriter).
Swoją postawą biznesową prezentujemy realną troskę o Twój biznes, ponieważ nie chcemy być tylko firmą realizującą zlecenie. Chcemy być Twoim partnerem biznesowym, pomocnym radą, rzetelnym doradcą. A taka postawa z kolei doceniana jest przez naszych licznych Klientów.