SOTE Sklepy, które mogą sprzedawać więcej

Odświeżona szata graficzna, lepsza prezentacja produktów, dobrej jakości zdjęcia - wszystko to może podnieść konwersję w Twoim sklepie i zwiększyć wartość koszyka.

A my możemy Ci pomóc wprowadzić potrzebne zmiany.

Sprawdź nasze realizacje

O czym pamiętać korzystając z rozwiązań SOTESHOP?

Niezależnie od tego, czy już masz sklep SOTE, czy dopiero planujesz go uruchomić, musisz pamiętać o tym, że odpowiednia ekspozycja produktów, atrakcyjna szata graficzna, prosty i szybki proces zakupowy - to podstawowe wymagania kupujących, którym należy sprostać.

Jeżeli chcesz nie tyle nadążać za konkurencją, co znacznie ją wyprzedzić - skontaktuj się z nami, a wspólnie zbudujemy sklep SOTE, który będzie spełniał oczekiwania Twoich klientów.

Grzegorz Frątczak - CEO Convertis

Sote Sklepy - Grzegorz Frątczak, CEO Convertis sp. z o.o.

Oni już wybrali sklep SOTE

Już ponad 20 000 firm zdecydowało się na zakup licencji SOTE i budowę sklepu internetowego w oparciu o tę platformę.

Dekoracje, artykuły sportowe, książki, tkaniny, meble, porcelana - bez względu na to, co sprzedajesz - z SOTE jesteś w stanie stworzyć sklep, który pozwoli Ci skutecznie docierać ze swoją ofertą do wybranej grupy docelowej.

Oprogramowanie SOTESHOP cechuje się intuicyjnym interfejsem, dużą liczbą modułów, również naszego autorstwa, oraz dużą elastycznością, dzięki czemu zarządzanie e-sklepem jest znacznie prostsze i efektywniejsze.

 • Sote Sklepy - Patine
 • Sote Sklepy - Taternik
 • Sote Sklepy - Suzana
 • Sote Sklepy - Prosprzet
 • Sote Sklepy - Fryzomania
 • Sote Sklepy - Feel The Style
 • Apteka Gemini
 • Sote Sklepy - Porcelana24
 • Sote Sklepy - dodrukarki
 • Sote Sklepy - Czas zabawy
 • Sote Sklepy - Foonka
 • Sote Sklepy - BCS
 • Sote Sklepy - Multirenowacja
 • Sote Sklepy - Mamagama
 • Sote Sklepy - Paulbunyan
 • Sote Sklepy - Organic market
 • Sote Sklepy - Elwix
 • Sote Sklepy - ECsystem
 • Sote Sklepy - BoxCars

Gotowy na wdrożenie SOTE-sklepu, który rozwinie Twój biznes?

Z chęcią Ci w tym pomożemy. Jesteśmy zespołem kreatywnych specjalistów nastawionych na osiąganie wyników przekraczających założenia.

Budujemy nowe sklepy w oparciu o platformę SOTE oraz optymalizujemy istniejące, aby przynosiły jeszcze lepsze efekty. Wyróżniamy się umiejętnością skutecznego wykorzystywania technologii w odpowiedzi na cele biznesowe firmy.

Wyceń projekt

Możesz nam zaufać

Nasz zespół tworzy 15 specjalistów w dziedzinie e-commerce. Są wśród nas programiści, koordynatorzy projektów i marketerzy, dzięki czemu jesteśmy w stanie spojrzeć na Twój projekt całościowo i zadbać o każdy element biznesowej układanki. Stawiamy na otwartą komunikację i transparentność. Z założonych zadać wywiązujemy się profesjonalnie i terminowo.

Convertis sp. z. o.o Tworzymy i wspieramy sklepy internetowe PrestaShop i SOTE Shop Convertis sp. z. o.o
Al. Komisji Edukacji Narodowej 93 02-777 Warszawa, PL
+48 601 766 774
5/ 5

Zespół Convertis na rynku E-commerce wykazał się dużym doświadczeniem oraz wiedzą na temat rozwijania sklepów internetowych. Nasza kilkuletnia współpraca przebiega w sposób dynamiczny i profesjonalny. Szukanie nowych kanałów zdobywania klienta i dokładne analizy przepływu użytkowników wymiernie przekładają się na nasz wzrost sprzedaży. Obserwując jak zespół potrafi wywiązać się z najbardziej ambitnych zadań z pełną odpowiedzialnością polecam Convertis, jako partnera biznesowego.

5/ 5

Już po pierwszym e-mailu z firmy Convertis , przyszła myśl, że może być to dobra i udana współpraca. Nie myliliśmy się! Po niecałym miesiącu mieliśmy pierwsze spotkanie w Warszawie, gdzie przedstawiliśmy swoje plany i otrzymaliśmy zdecydowaną odpowiedź, że to wszystko może zostać w niedługim czasie wdrożone. Ze względu na duży projekt jakim było stworzenie grafiki i wielu funkcjonalności w sklepie www.pro-sprzet.pl firma.

5/ 5

Naszą współpracę z rozpoczęliśmy w roku 2013. Dzięki temu udała mi się rzecz niemożliwa przenieśliśmy sklep Sote z wersji 4 do 6, nikt inny nie chciał się podjąć tego zadania, tzn po zapoznaniu się z zakresem prac wszyscy zawieszali dalsze rozmowy.

5/ 5

Współpraca przy wdrożeniu nowego sklepu Suzana oraz obecnych, regularnych działaniach układa się wzorowo - wszystkie zadania wykonywane są starannie i terminowo. Sam projekt wdrożenia nowego sklepu został zrealizowany zgodnie z naszymi założeniami. W efekcie uzyskaliśmy nowoczesny i efektowny wygląd nowego sklepu, ale także poprawę konwersji. Polecamy Convertis za szybkie wsparcie w sytuacjach kryzysowych oraz bardzo dobre podejście do klienta.

Nasze specjalizacje

Tworzymy i wspieramy SOTE sklepy internetowe i platformy B2B

Wejdziemy w Twój biznes, przeanalizujemy produkty, zbadamy konkurencję i w oparciu o zebrane dane stworzymy sklep internetowy, który sprawi, że zdominujesz swoją niszę.

Zapewniamy stałe wsparcie e-commerce

Oferujemy współpracę abonamentową, w ramach której nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji przez określoną liczbę godzin w miesiącu i z miejsca reagują na zgłaszane przez Ciebie problemy.

Projektujemy atrakcyjne motywy sklepów SOTE

Design sklepu jest pierwszą rzeczą, na jaką wraca uwagę klient po wejściu na stronę www. Już na tym etapie powinieneś zawalczyć o jego pozytywne wrażenia. Dzięki naszym autorskim motywom, Twój sklep może być atrakcyjny wizualnie, zgodny z identyfikacją wizualną marki i, przede wszystkim, zachęcać do zakupu.

Tworzymy dedykowane grafiki

Trzymając się najlepszych praktyk z zakresu doświadczenia użytkownika (UX) oraz interfejsu użytkownika (UI) - przygotujemy projekty, które skutecznie skupią uwagę klientów na Twoich produktach i naturalnie pokierują nimi na ścieżce zakupowej.

Wdrażamy niestandardowe rozwiązania i integracje

Trzymając się najlepszych praktyk z zakresu doświadczenia użytkownika (UX) oraz interfejsu użytkownika (UI) - przygotujemy projekty, które skutecznie skupią uwagę klientów na Twoim produktach i naturalnie pokierują nimi na ścieżce zakupowej.

Stworzyliśmy już kilkadziesiąt modułów usprawniających SOTESHOP

Obecnie w naszym sklepie znajduje się ponad 50 dodatków usprawniających działania marketingowe, SEO, techniczne i administracyjne oraz wygodne integracje z firmami spedycyjnymi, takimi jak DHL, UPS itd. Wciąż pracujemy nad kolejnymi.

Chcesz żeby Twój sklep sprzedawał więcej?

Skontaktuj się z nami

FAQ

Jaki jest koszt wdrożenia sklepu na Sote przez Convertis?
Do zwykłych kosztów postawienia sklepu typu licencje, hosting itd. należy doliczyć koszt pracy programistów, specjalistów UX, grafików, marketerów. Koszty zależą od zakresu prac. Zakres ten ustalamy indywidualnie wg. Twoich potrzeb.
Jakie prace wykonywane są w ramach wdrożenia?
Zależnie od ustaleń możemy wykonać: analizę przedwdrożeniową, makiety, projekt graficzny, przygotowanie i koordynacja procesu integracji z programami magazynowymi/księgowymi, zew. kanałami sprzedaży, strategia marketingowa, wdrożenie i obsługa kanałów sprzedażowych, późniejsza bieżąca obsługa techniczna i/lub marketingowa sklepu.
Czym różni się sklep wdrożony przez Was od standardu Sote?
Dzięki nam masz możliwość zupełnej zmiany grafiki sklepu. Rozbudowujemy również standardowe funkcjonalności SOTE o dodatkowe możliwości np. inne sposoby naliczania rabatów, moduły marketingowe itp. Z nami dostosujesz sklep na Sote dokładnie do swoich potrzeb.
Czy zajmujecie się wdrażaniem wyłącznie SOTE czy również innych platform?
Oprócz Sote wdrażamy również sklepy na platformie PrestaShop.